Wiadomości
Dodaj ogłoszenie
Unilever Polska SA Oddział w Bydgoszczy
Unilever Polska SA Oddział w Bydgoszczy

Unilever Polska SA Oddział w Bydgoszczy

Na OLX od maj 2015

Ostatnio online w dniu 24 maja 2024

Znajdź na tej stronie

Filtruj ogłoszenia

Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Kategorie
Sortuj

Bydgoszcz

Pełny etat

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Odświeżono dnia 15 czerwca 2024

O nas

FB: UnileverPolska-Fabryki

Oddział w Bydgoszczy jest jedną z najnowocześniejszych fabryk międzynarodowego koncernu UNILEVER. Produkowane przez nas kosmetyki i kostki toaletowe to popularne marki takie jak Dove, Lux, Sunsilk, Axe, Clear, Domestos, które cieszą się uznaniem na całym świecie.

Posiadamy certyfikat ISO 9001 i spełniamy bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska, gwarantujące nie tylko zgodność z prawem lokalnym, ale przede wszystkim realizujące najwyższe wymogi korporacyjne w tym zakresie. Przekłada się to wszystko na duży komfort pracy w naszej fabryce – dbamy o takie aspekty jak ergonomia, czystość, organizacja stanowiska pracy, optymalny poziom hałasu, temperatury, bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Jesteśmy dużym, stabilnym i nowoczesnym pracodawcą. Nasz rozwój skupia się wokół robotyzacji i digitalizacji produkcji celem sprostania nowym potrzebom naszych Klientów. Każdego dnia nasi pracownicy wprowadzają rozwiązania, dzięki którym produkty światowych marek tj. Dove czy Domestos stają się bardziej dostępne dla setek tysięcy konsumentów, a ich produkcja bezpieczniejsza dla planety.

Zatrudniamy łącznie ponad 1000 pracowników i w związku z kolejnymi inwestycjami wciąż się rozwijamy. Proponujemy wysoki poziom zaawansowania technologicznego, dostęp do najnowocześniejszych narzędzi, konkurencyjną ofertę płacową i pozapłacową.

Kogo zatrudniamy w fabryce najczęściej?
Zatrudniamy ok 1000 osób. 85% naszej załogi to pracownicy produkcyjni tworzący Działy Produkcyjne (produkcja kosmetyków i produkcja kostek toaletowych) – głównie operatorzy linii pakujących i operatorzy techniczni (Autonomous Maitenance) oraz operatorzy wytwarzania. (Pakowaczy zatrudniamy na zasadzie pracy tymczasowej przez Agencję Randstad). Pozostałe 15% fabryki stanowią pracownicy zespołów wsparcia produkcji – Zespół Utrzymania Ruchu (Proffesional Maintenance), Inżynieryjny i Techniczny, Jakości i Innowacji, Planowania Produkcji i Logistyki, Inwestycji, Finansowy, BHP, HR. W tych funkcjach odbywają się płatne staże dla studentów i absolwentów pomagających naszym specjalistom i inżynierom w ich codziennej pracy i jednocześnie zyskujących pierwsze ciekawe doświadczenia zawodowe w swoich specjalnościach. Dla przyszłych automatyków i mechaników oferujemy również praktyki zawodowe.
 

Kontakt

  • ul. Kraszewskiego 20
  • 85-240 Bydgoszcz
Pokaż na mapie
  • Numer telefonu52 5107 898
  • Numer telefonu601 263 901
  • Strona internetowahttp://www.unilever.pl

Darmowa aplikacja na Twój telefon